Zapraszamy na zajęcia taneczne Latino Solo

Latino solo to propozycja dla wszystkich, bez względu na wiek, dla tych, którzy  rozpoczynają lub kontynuują przygodę z tańcem i chcą nabrać płynności ruchowej oraz dobrze się bawić w rytmach latynoskiej muzyki. Zajęcia gwarantują spory wysiłek na parkiecie w połączeniu z rozwojem ekspresji i zmysłowości w tańcu. Rozpoczynają się rozgrzewką oraz ćwiczeniami usprawniającymi sylwetkę, poprawiającymi koordynację ruchową oraz wzbogacającymi taniec. Kurs obejmuje naukę rytmów, kroków, figur oraz całych układów salsy typu Los Angeles style, salsy kubańskiej (Casino style), cha-chy, jiva, samby, bachaty ze szczególnym naciskiem na intensywność i ekspresję ciała tancerza. Żywiołowość i energetyczność tych gatunków jest powszechnie znana. Taniec to język ciała rozpoznawalny na całym świecie dlatego i Ty możesz się go nauczyć.

Zajęcia prowadzi Artur "Arturo" Brążkowski - dyplomowany instruktor tańca sportowego oraz specjalista form gimnastyczno-tanecznych i fitness.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 20:00 w Klubie Kogucik w Potaszach oraz w każdy czwartek o godzinie 19:15 w GOK Sokół w Czerwonaku.