Taniec w parach - kurs październikowy

Klub Iskra w Promnicach zaprasza na naukę i tańca  parach.

Już od połowy października wznawiamy zapoczątkowane w sezonie 2013 / 2014 spotkania grupy początkowej i zaawansowanej.  
Uczymy tańca, który może być wykorzystany na każdej imprezi etowarzyskiej. Uczestnicy na zajęciach nauczą się kroków podstawowych i  trzymania. Po połączeniu tych elementów w całość każde wyjście na parkiet będzie pełne przyjemności dla każdej pary.

Spotkania w roku 2015 odbędą się w  następujących dniach:  

  • 16 październik,
  • 6 listopada,
  • 20 listopada,
  • 4 grudnia. 

Zajęcia poprowadzi Artur "Arturo" Brążkowski - dyplomowany instruktor tańca sportowego oraz specjalista form gimnastyczno-tanecznych i fitness.
Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał w tańcu towarzyskim, gdy miał 17 lat. Niespożyte zasoby energii spowodowały późniejsze odejście od tańca do innych form aktywności ruchowej. Wszystko jednak zmieniło się w roku 2003, kiedy z grupką znajomych trafił przypadkiem na II Festival Salsy w Niechorzu. To spotkanie z nieznaną dotąd formą tańca zaowocowało ogromną fascynacją, która trwa do dziś. Artur rozwija swoje skrzydła na licznych tanecznych warsztatach i kongresach, czerpiąc również wiedzę taneczną wprost ze źródła salsy - Kuby. Regularne podnoszenie swoich umiejętności w stylach Casino, LA, NY oraz przekazywanie tej wiedzy innym powoduje, że prowadzone zajęcia, a także imprezy i pokazy są wyrazem charakteru, energii, piękna i radości, jakie niesie ze sobą taniec.
Na zajęcia należy zabrać ze sobą strój niekrępujący ruchów, wygodne obuwie na zmianę z niebrudzącą podeszwą oraz dużo energii.

Zajęcia skierowane są do młodzieży i dorosłych.
Koszt zajęć to 100 zł od pary. 
Istnieje konieczność zgłoszenia chęci udziału adres e-mail m.kubska@gok-sokol.pl lub na numer tel. 61 812 63 41 w godz. 14:00 – 18:00