warsztaty videoclip dance w Sokole i Klubie w Kicinie

Videoclip Dance to jeden z najpopularniejszych obecnie rodzajów tańca wśród młodzieży. Styl sceniczny towarzyszący gwiazdom muzyki w teledyskach oraz na koncertowych scenach. Czerpie z różnych stylów takich jak przede wszystkim hip-hop, funky, pop, r&b, salsa, czy jazz. Może mieć różny wyraz – od bardzo dynamicznego do lirycznego, a wszystko zależy od muzyki, choreografa i jego wyobraźni.

Zajęcia wyzwalające ogromne pokłady energii, wpływające na poprawę kondycji oraz koordynacji i pamięci ruchowej. Poprzez wykorzystywanie różnorodnych technik rozwój młodego tancerza jest wszechstronny. Lekcja składa się z rozgrzewki, nauki choreografii oraz ćwiczeń muzyczno-ruchowych rozwijających inwencję twórczą.

Zajęcia kierowane do dzieci i młodzieży od 10 roku życia.

Celem zajęć jest przede wszystkim dobra zabawa i wyrażanie emocji poprzez taniec!

 

Zajęcia prowadzi Magdalena Matusiak

Poznanianka, która muzykę i ruch pokochała mając 8 lat, kiedy zaczęła trenować gimnastykę artystyczną.
Jako nastolatka tańczyła w grupie tańca nowoczesnego, poznając tajniki wielu technik tanecznych i biorąc udział w licznych pokazach i zawodach. Tańca współczesnego i jazzowego zaczęła uczyć się w Escuela de Danza Duque w Madrycie. Na co dzień tańczy pod opieką choreografa Anny Beker, w zespołach Patos Potatos Dance Company oraz Flexi & Fusion Dance Group. Videoclip dance, jazz oraz taniec współczesny to jej ulubione techniki. Cyklicznie uczestniczy w licznych warsztatach, m.in.: Summer Intensive Dance Academy, Dancing Poznań, Dance off Artis, Międzynarodowe Warsztaty Tańca Jazzowego, ucząc się u  znanych pedagogów i choreografów. Wiosną 2013r. odbyła Międzynarodowy Kurs Instruktorski i zdobyła certyfikat instruktora tańca Hip Hop. Obecnie jest studentką II roku Choreografii i teorii i tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Uwielbia dzielić się wiedzą i pasją z innymi! :-) W tańcu ceni wolność wyrażania siebie i  otaczającego świata.


Zajęcia skierowane są do osób od 10 roku życia.

Zajęcia odbywają się w w każdy wtorek: w Klubie w Kicinie od godziny 16:00 do 17:15. Czekamy także na zgłoszenia chętnych do grupy w GOK "Sokół" w czerwonaku. Tu zajęcia będą się odbywać w każdy wtorek od godziny 18:15 do 19:30. Zgłoszenia prosimy kierować na mail joanna@gok-sokol.pl lub na nr telefony 61 652 60 30.

Koszt zajęć to 70,00 zł za karnet (4 wejścia) lub 20,00 zł za pojedyncze warsztaty. Honorujemy Czerwonacką Kartę Dużej Rodziny