Joga w Klubie Iskra w Promnicach

Już od 2 września zapraszamy na zajęcia z jogi.
Będą się one odbywały  w każdą środę w godzinach od 19.30 do 21:00
Udział w zajęciach jest płatny, a koszt 1,5 godziny, to zaledwie 12 złotych, karnet na 4 wejścia kosztuje 40,00 zł.
Zajęcia skierowane są do osób pełnoletnich.

Informacje i zapisy: allinori@op.pl

Sztuka jogi, rozwinięta w Indiach tysiące lat temu, stawia sobie za cel kształtowanie ciała, umysłu i duszy. Obecnie ten starodawny system ćwiczeń stanowi jeden z najbardziej popularnych sposobów na odzyskanie sprawności fizycznej, jak również odnalezienie spokoju w dzisiejszym zagonionym świecie. Wykorzystując techniki oddychania i udoskonalając pozycje - znane pod nazwą asan - uprawiający jogę rewitalizują ciało i duszę. Asany koncentrują się na sile, elastyczności i kontroli własnego ciała.

Zajęcia Jogi adresowane są do wszystkich dorosłych osób - bez ograniczeń wiekowych i jednocześnie do wszystkich chętnych, którzy pragną połączyć elementy ćwiczeń fizycznych z techniką wyciszenia ciała i umysłu dla osiągnięcia głębokiego relaksu, czy też choćby fizycznego efektu likwidacji bólu pleców, złagodzenia przewlekłych bólów okolicy lędźwiowej kręgosłupa - spowodowanych siedzącym trybem pracy.
Już cotygodniowe zajęcia jogi i ćwiczenia rozciągające powodują że ciało nabiera sprężystości, a poprzez podniesienie ogólnej formy i dobrej kondycji wolniej się starzeje. Zmienia się nasze samopoczucie, emanujemy pozytywną energią.

Za prawidłowy przebieg zajęć odpowiada certyfikowany Instruktor Rekreacji Ruchowej Fitness-Ćwiczenia Psychofizyczne w specjalności Joga Alina Waligóra - Bartosiak. Stale pogłębiająca swą praktykę instruktorską, prowadząc oraz uczestnicząc w zajęciach renomowanych akademii Jogi, biorąc udział w specjalistycznych warsztatach i kursach powiększających jej kompetencje i kwalifikacje. To podejście jest gwarancją bezpiecznych, rozwijających i relaksujących zajęć. Afirmując zdrowy tryb życia Alina chętnie udziela również wskazówek dotyczących zdrowego, roślinnego żywienia. Wysoką notę zajęć wystawiają dotychczasowi uczestnicy - regularnie i systematycznie ćwicząc.
Jedyne, czego potrzebujemy by uczestniczyć w półtoragodzinnych zajęciach,  to mata do wykonywania ćwiczeń i oczywiście wygodne ubranie.