Animacje "Odzyskaj. Korzystaj." podczas Dożynek Gminnych

Animacje kampanii „Odzyskaj.Korzystaj” na Dożynkach Gminnych

Dodatkową atrakcją podczas Dożynek Gminnych, 29 sierpnia, będą wyjątkowe animacje kampanii „Odzyskaj.Korzystaj”. Na uczestników czekać będą bezpłatne warsztaty, konkursy oraz interaktywny park nauki. Chętni będą mogli porozmawiać z ekspertem na temat powstające w Poznaniu spalarni odpadów komunalnych.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy do udziału w darmowej zabawie i edukacji ekologicznej przygotowanej przez autorów kampanii „Odzyskaj.Korzystaj” prowadzonej przez Miasto Poznań. Podczas Dożynek Gminnych skorzystać będzie można z wielu unikatowych atrakcji dla całych rodzin m.in. zwiedzić interaktywny park nauki, który wyjaśnia otaczające nas zjawiska fizyczne i biologiczne.

Osoby, które chcą pobudzić w sobie kreatywność, będą mogły wziąć udział w warsztatach dla całych rodzin. Wspólnie stworzą niepowtarzalny nadruk na eko-torbie, zbudują karmnik dla ptaków lub zrobią własną biżuterię.

Chętni wezmą udział w quizie wiedzy ekologicznej. Dla wszystkich przewidziane są nagrody. Uczestnicy Dożynek będą również mogli porozmawiać z ekspertem, który odpowie na pytania mieszkańców z zakresu powstającej w Poznaniu spalarni odpadów komunalnych.

Zapraszamy 29 sierpnia od godziny 15:00 na plac przy ul. Kolejowej w Miękowie.

Wszystkie atrakcje kampanii „Odzyskaj.Korzystaj” są bezpłatne dla uczestników Dożynek.