Spektakl Teatru Tańca Fleks Step

29 czerwca w ramach Dni Gminy Czerwonak zapraszamy na godzinę 21:30 na parking za Chatą Polską w Koziegłowach na spektakl Teatru Tańca Fleks Step z GOK „Sokół” pt. „My”.

Spektakl, którego choreografem jest Ewa Sobiak powstał z inspiracji codziennym życiem, które już od ponad 7 lat fascynuje zespół. Grupa w każdym spektaklu stara się pokazać to, co każdy z nas może obserwować na co dzień, stara się inspirować ruchem nie tylko indywidualny dla każdego tancerza pracującego w zespole, ale także tym obecnym w codziennym życiu każdego z nas.

Najnowszy spektakl, którego premiera odbyła się w marcu 2015 w ramach Festiwalu Wiosna Teatralna Młodych w CK Zamek w Poznaniu, pokazuje szereg scen obrazujących różne aspekty kontaktów międzyludzkich zatrzymując się and nimi czasem z refleksją, a czasem z przymrużeniem oka.

Wstęp wolny.

[Joanna Szalbierz-Kędzierska]