Spektakl Skansenu Teatralnego

26 czerwca w ramach Dni Gminy Czerwonak zapraszamy na godzinę 20:00 do Gminnego Ośrodka Kultury Sokół na wyjątkowy spektakl Skansenu Teatralnego pt. „Siedemdziesiąt”.
Spektakl powstał na podstawie tekstu Tadeusza Różewicza „Stara kobieta wysiaduje”. "Siedemdziesiąt".

Kim lub czym jest Stara Kobieta? W tej postaci spotykają się wszystkie kobiece role. Stara Kobieta jest symbolem życia, trwania i przemijania. W spektaklu „Siedemdziesiąt” spotyka się sześć aktorek, które tworząc zwielokrotnioną bohaterkę, próbują w prostych codziennych czynnościach wykrzyczeć swoje indywidualne pragnienia,  próbują nazwać niespełnione marzenia i oczekiwania. Doświadczone życiowo kobiety, mierząc się z utworem Różewicza, tworzą świat teatru emocji i wzruszeń i oczyszczają się z własnych bolesności.

W spektaklu zobaczymy: Małgorzatę Kościelniak, Dorotę Garczarek, Małgorzatę Abramczyk, Dorotę Marciniak, Małgorzatę Dorotę Wasilewską oraz Ewę Jachczyk.

Wstęp wolny, zapraszamy do odbioru bezpłatnych wejściówek w GOK Sokół.

[Anna Rozmianiec]