Spektakle i koncert - rocznica zakończenia II wojny światowej

15 maja zapraszamy na godzinę 18:00 do Gminnego Ośrodka Kultury "Sokół" na wyjątkowe obchody 70 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej.

W trakcie spotkania odbędzie się premierowy pokaz spektaklu Teatru Pipell 2 pt. „Wojna nie jest dla dzieci” w reżyserii Anny Rozmianiec.
To opowieść o wojnie ukazana z perspektywy dziecka, nie brakować więc będzie wzruszających scen, ale także dużo zabawy i dziecięcej wyobraźni.

W drugiej części przeniesiemy się w klimaty muzyczne i zaprosimy widzów na specjalny koncert „Pieśni nieoczywistych” przygotowany przez Remigiusza Wojciechowskiego oraz Pracownię Wokalną dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej z GOK „Sokół”.
Wystąpią przed nami Magdalena i Agnieszka Przybylskie, Marta Nowak oraz Karolina Czempińska.

Zapraszamy do odbioru bezpłatnych wejściówek, ich ilość jest ograniczona.