"Kwartet dla Czterech Aktorów"

20 marca o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich miłośników teatru do sali Gminnego Ośrodka Kultury Sokół w Czerwonku. Tego wieczoru w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru będziemy gościć "Kwartet dla czterech aktorów" w wykonaniu Teatru Gang Marcina i Karamba, działających przy MGOKiR w Murowanej Goślinie.

Ten kultowy spektakl jest za każdym razem z entuzjazmem przyjmowany przez publiczność. Sztuka, którą z powodzeniem można nazwać poligonem doświadczalnymdla artystów biorących w niej udział. Autor Bogusław Schaeffer poddaje aktorów eksperymentom, po których pozostaje jedynie solidnie odpocząć. Oglądając "Kwartet..." nie należy spodziewać się fascynującej historii, komedii, tragedii, czy czegokolwiek rozumianego w ten sposób. Z pewnością żadnej intrygi szanowni Państwo również nie doświadczą. Oto i przed Państwem pojawi się czterech panów, którzy na dobrą godzinę zanurzą się w świecie Bogusława Schaeffera aby w jednym momencie toczyć pseudo inteligentne dyskusje na granicy absurdu o życiu i sztuce po to, żeby w momencie drugim zerwać wszelkie więzy z inteligencją i popłynąć w improwizacji na temat.... no właśnie, jaki temat?
Myślę, że jedynym dobrym zaproszeniem na "Kwartet dla czterech aktorów" będzie stwierdzenie - zapraszam Państwa na Schaeffera!

KWARTET DLA CZTERECH AKTORÓW, wystepują: Jakub Karpisiak, Karol Izert, Michał Pawłowski, Marcin Matuszewski
nagłośnienie: Lynn Kucharczyk
czas trwania: 70 minut