Spektakl "Mniszka" w kwietniu

11 (sobota) o godzinie 20:00 serdecznie zapraszamy do sali Gminnego Ośrodka Kultury Sokół w Czerwonaku na kolejną prezentację spektaklu Skansenu Teatralnego „Mniszka”.

Spektakl jest pewnego rodzaju podróżą przez wypełnioną modlitwą i pracą codzienność klasztoru, podróżą po życiu emocjonalnym i duchowym cysterek, po ich powołaniu, oddaniu, ale też wątpliwościach. Atmosferę spektaklu tworzą zapachy, obrazy i dźwięki. Przestrzeń spektaklu wypełnia się dźwiękami litanijnie powtarzanego tekstu oraz pięknymi pieśniami wykonanymi w technice białego śpiewu. Drewniana scenografia, czerń i biel kostiumów wszystko to wpływa na surowość i nastrojowość spektaklu.

Ilość miejsc na widowni jest ograniczona, bardzo prosimy o rezerwację bezpłatnych wejściówek pod numerem telefonu 61 652 60 30.

Anna Rozmianiec