Spektakl Teatru Lalek Pinokio

Pewien poczciwy stolarz o imieniu Dżepetto otrzymuje od swojego przyjaciela majstra Wisienki kawałek drewna. NA początku nie zauważa, że drewno jest magiczne. Jednak szybko okazuje się, że wystrugany z niego Pajacyk umie mówić i poruszać się. Dżepetto nazywa go Pinokiem i chce wysłać do szkoły, ale ten wcale nie garnie się do nauki. Chłopiec spotyka Lisa i Kota, którzy wpędzają go w tarapaty. Czy Pinokio wróci do swojego ojca i zmieni złe postępowanie?

13 lutego o godzinie 17:00 zapraszamy najmłodszych do Klubu Kogucik w Potaszach na spektakl „o chłopcu z drewna” Teatru Lalek Pinokio.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Cena biletów to 5 zł dla dziecka i opiekuna. Bilety są do nabycia w GOK Sokół w Czerwonaku. Ich ilość jest ograniczona.

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury Sokół, mecenas: Gmina Czerwonak