Wernisaż poplenerowy

23 stycznia nasz Ośrodek zaprasza do Urzędu Gminy Czerwonak na wernisaż wystawy obrazów artystów amatorów, działających na terenie naszej gminy.
Wystawa jest podsumowaniem wrześniowego pleneru, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Sokół we współpracy z Urzędem Gminy w ramach obchodów 600-lecia Czerwonaka. W trakcie pięciu cotygodniowych warsztatów prowadzonych przez Magdalenę Parnasow z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, autorom udało się odnaleźć osobiste, świeże spojrzenie na Czerwonak. W wyniku spotkań, spacerów, rozmów o malarstwie i przestrzeni, dzięki zmaganiom z oporną materią malarską, powstały obrazy przedstawiające Czerwonak inny niż ten, widziany na co dzień zza szyb naszych samochodów.
Czy lepszy i ładniejszy oceńcie Państwo sami.
Zobaczymy obrazy takich artsytów, jak: Aniela Gągorek, Krystyna Jowsa, Agata Kasperczak, Magdalena Orczyńskia, Krystyna Rymkiewicz, Henryka Silska, Anna Tomaszewska, Renata Zakęs, Wiesława Ziembińska.
Serdecznie zaraszamy.
Wernisaż rozpocznie się o godzinie 16:30, a ekspozycję będzie można odwiedzać w godzinach otwarcia Urzędu do dnia 17 lutego.