V Integracyjny Plener Artystyczny

V Integracyjny Plener Artystyczny „Z tradycją w  tle”

24 maja Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Czerwonaku, Wielkopolskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Niewidomych i Słabowidzących zapraszają na kolejny już – V Integracyjny Plener Artystyczny. W tym roku działać będziemy pod hasłem „Z tradycją w tle”. Spotkanie  odbędzie się w godzinach od 10:00 do 14:00 na terenie boiska gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwonaku.
W programie znajdą się warsztaty plastyczne (czerpanie papieru, malowanie toreb ekologicznych, tworzenie biżuterii), plastyczno-teatralne, muzyczne i rekreacyjne, a wszystko, aby odkryć na nowo historię Czerwonaka, gdyż w tym roku obchodzimy jego 600-lecie. Ponadto pojawi się stoisko informujące o aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych i oczywiście tradycyjna grochówka.
Do uczestnictwa zapraszamy organizacje zrzeszające osoby niepełnosprawne, osoby prywatne oraz młodzież ze szkół ponadpodstawowych. Zgłoszenia (na podstawie wypełnionej karty zgłoszenia) przyjmujemy do dnia 16 maja 2011, pod adresem marcin.halicki@wifoon.pl.