zimowe warsztaty tańca

W dniach od 7 do 10 lutego w godzinach od 18:30 do 19:45 zapraszamy chętną młodzież do udziału w warsztatach tańca steet dance.

Taniec gromadzi w sobie wiele różnych stylów, które częściowo łączą się ze sobą. Jednym z takich stylów jest Street Dance, w dosłownym znaczeniu ‘taniec ulicy’, na który składa się klika nowoczesnych technik tańca: Hip-hop, Funk, Breakdance, Locking, Popping, Hip-hop New Style, i House Dance.
Street Dance jest bardzo ‘wygodnym’ stylem tańca, niezobowiązującym do ścisłego przestrzegania zasad danej techniki. Łączenie różnych technik tańca oraz
elementów w parterze, kształtuje wytrzymałość, kondycję , uczy płynnych ruchów, a także nagłych zatrzymań w jednym układzie choreograficznym.

JOANNA NEUMANN "ROODA"
Dyplomowana tancerka, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Brała udział w licznych warsztatach tańca współczesnego, modern jazzu, funky latino, american modernu, modern jazz underground, bboying’u, hip hop’u oraz wielu innych technik. Szczególnie rozwijająca była jednak współpraca z takimi pedagogami jak Alassane Wat, Thierry Verger, Gretchen Studien-Web, Alexandr Azarkevitch, Jean Claude Marignale czy Piotr Jagielski.
Już jako nastolatka z zamiłowaniem przekazywała swoją wiedzę prowadząc cykliczne warsztaty tańca (różnych technik) w domach kultury. Obecnie prowadzi z dużym powodzeniem grupy dzieci, młodzieży jak i dorosłych w najróżniejszych technikach takich jak: balet dla najmłodszych, HipHop, podstawy bboynig'u, funky latino, barre au sol, modern, jazz oraz gimnstykę dla Pań.

Koszt warsztatów to 50 zł. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu  61 652 60 30 lub na mail joanna@gok-sokol.pl