Zabawa teatralno-plastyczna

W dniach od 7 do 9 lutego zapraszamy wszystkie chętne dzieci do GOK "Sokół" w Czerwonaku na spotkanie „Dzieciaczki-Druciaczki”, czyli na zabawę teatralno-plastyczną. Po raz kolejny zaproponujemy w GOK Sokół przygodę z animacją poklatkową! Razem z Wami wymyślimy scenariusze, postaci lalek, wykonanym scenografię i potrzebne rekwizyty. Wszystkie elementy filmu będą wykonane własnoręcznie i sfotografowane tyle razy, ile będzie potrzebne do stworzenia ruchomego obrazu.

Zajęcia będą odbywać się w dwóch grupach: dzieci klas I–III zapraszamy na zajęcia w godzinach od 10:00 do 12:00, natomiast dzieci klas IV–VI od godziny 12:30 do 14:30.
Wstęp wolny.
Zajęcia poprowadzą Cecylia Kotlicka oraz Anna Rozmianiec. Zapisy oraz szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 61 652 60 30.

Prace wykonane w trakcie warsztatów będą miały swoją premierę w trakcie spotkania okazji Pierwszego Dnia Wiosny, czyli 18 marca o godzinie 17:00 w GOK Sokół.