Kiermasz podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Archiwum / Kiermasz podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2011

9 stycznia 2011 r. w godzinach od 16:00 do 20:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół po razkolejny organizować będzie lokalny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Tym razem zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami
urologicznymi i nefrologicznymi.

Pragniemy, aby nasze działania były z roku na rok coraz bardziej atrakcyjne i coraz mocniej angażowały mieszkańców. Dlatego w tym roku mamy dla Państwa nową propozycję. Chcielibyśmy podczas naszego lokalnego finału zorganizować
coś w rodzaju kiermaszu, na którym wszystkie chętne i otwarte osoby będą mogły sprzedać, kupić lub wymienić się przedmiotami. Mogą to być przedmioty artystyczne, książki, zabawki, odzież, ce
bulki kwiatowe itp.
Mamy nadzieję, że ten pomysł wzbudzi Państwa zainteresowanie. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Gminnego Ośrodka Kultury "Sokół" (pod numerem telefonu 61 652 60 30, joanna@gok-sokol.pl lub osobiście), abyśmy mogli skoordynować działania, zaplanować je i każdej chętnej osobie zapewnić atrakcyjne miejsce w hali sportowej CRKF Akwen w Czerwonaku. Oczywiście liczymy na to, że przynajmniej część zysków z ewentualnej sprzedaży przekażą Państwo na rzecz Wielkiej Orkiestry.
Czekamy na wszystkich chętnych.