Akcja plastyczna w Czerwonaku

rwa projekt „Mieszkaniec jako animator społeczności lokalnej” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” w Czerwonaku wspólnie z Centrum Innowacji Społecznych SIC!

15. mieszkańców naszej gminy zostało przeszkolonych, a teraz pracują nad projektami, które już za chwilę przekuwać będą w czyn. Pierwsze efekty są już widoczne - pierwsza akcja odbyła się 17 października. Został pomalowany przystanek autobusowy przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwonaku.

Kolejne akcje w Czerwonaku, na które zapraszamy wszystkich chętnych odbędą się w czwartek i piątek 21. i 22. października od godziny 14:00 do 17:00. Na osiedlu 40-lecia PRL w Czerwonaku (przy garażach) odbędą się warsztaty graffiti. W niedzielę, 24. października o godzinie 15:00 zapraszamy na ponowne malowanie przystanku autobusowego na ul. Szkolnej w Czerwonaku.


Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalnej Organizacji Grantowej „Stowarzyszenie Światowid” w Łubowie.