Festiwal Teatrów Zależnych

Od 13 do 17 października odbywać się będzie w Poznaniu i Czerwonaku III Międzynarodowy Festiwal Teatrów Zależnych. Już 8 października o godzinie 19:00 w ramach przedfestiwalowych pokazów będzie można zobaczyć w Murowanej Goślinie spektakl zespołu Skansen Teatralny z naszego Ośrodka. Ten sam zespół będzie można zobaczyć w Poznaniu, 16 października o godzinie 16:00 w Collegium Maius.

Do „Sokoła” natomiast zaprosimy 22 października o godzinie 20:00. Zaprezentujemy premierowy spektakl: „Week-end Dance” w choreografii Piotra Bańkowskiego. Spektakl wyprodukowany przez GOK „Sokół”.

Organizatorem Festiwalu jest Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna oraz Poznańska Fundacja Artystyczna. Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” jest partnerem imprezy.
Wstęp na spektakle jest bezpłatny.