Skansen Teatralny

16 czerwca zaprosiliśmy do  Klubu "Iskra" w Promnicach na spektakl "Siedem Dni z Życia Kobiety" w wykonaniu zespołu Skansen Teatralny". Jest to amatorki zespół teatralny dla dorosłych działający od dwóch lat w naszym Ośrodku Kultury. Spektakl rozpocznie się o godzienie 19:00.
Wstęp wolny
Spektakl został pokazany w ramach Dni Gminy Czerwonak 2010

Siedem dni z życia kobiety” to zbiór siedmiu scen, pokazujących różnego rodzaju absurdalne sytuacje, problemy, dotyczące zarówno płci żeńskiej, jak i relacji damsko-męskich. Scenki takie jak: wizyta u ginekologa, pielgrzymka czy kawiarnia matrymonialna obnażają wady i słabe strony płci pięknej. Aktorki z niebywałym dystansem podchodzą do swoich przywar i w sposób bardzo naturalny kreują postaci teatralne. Atutami spektaklu są: osobowości grających pań oraz duża dawka humoru i energii ubrana w prostą wizje teatralną.

Spektakl w wykonaniu grupy Skansen Teatralny (Małgorzata Kościelniak, Małgorzata Abramczyk, Dorota Marciniak, Dorota Garczarek) powstał  na podstawie tekstów Stefanii Grodzieńskiej i Doroty Garczarek. Reż. Anna Rozmianiec,  czas trwania 45 min, premiera 26 marca 2010 roku.