Klub Aktywnych Kobiet

6 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury „Sokół” w Czerwonaku odbyły się pierwsze zajęcia Klubu Aktywnych Kobiet. Jest to Klub pań, które w sposób ciekawy chcą spędzać wolny czas. Pragniemy, aby Klub na stałe wpisał się w propozycje Gminnego Ośrodka Kultury Sokół, a uczestniczki brały udział w wykładach i spotkaniach przybliżających realizację osobistych zainteresowań.

Spotkania odbywać się będą co tydzień przez cały sezon, a obejmować będą zajęcia z rękodzielnictwa, spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin (m.in. ogrodnictwo, florystyka, technika wizażu i stylistyki), a także ciekawe wycieczki.

W miesiącu kwietniu zaproponujemy następujące tematy spotkań: 6 i 13 kwietnia –„Mała architektura ogrodowa”, czyli warsztaty z wikliniarstwa; 20 kwietnia – spotkanie z projektantem ogrodów wraz z propozycją wykorzystania wiklinowych aranżacji; 27 kwietnia – zostanie zorganizowe spotkanie z instruktorem nordic walking.

W maju natomiast zaplanowaliśmy następujące tematy spotkań: 4 maja – „Witraże”, czyli warsztaty plastyczne, 11 i 25 maja – warsztaty z filcowania pt. „Kwiaty”; a 18 maja z okazji Międzynarodowego Dnia Muzeów zaproponujemy „Wyjazd do Muzeum”.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wszystkie zainteresowane panie prosimy o zapisy pod numerem telefonu 061 652 60 30 u Lidii Pludry-Przewoźniej.