Powiatowy Konkurs Literacki

III Powiatowy Konkurs Literacki "Młyńskie Koło"

7 maja o godzinie 17:00 odbyła sie w Gminnym Ośrodku Kultury "Sokół" w Czerwonaku gala III Powiatowego Konkursu Literackiego "Młyńskie Koło".

Jury w składzie: Katarzyna Grajewska – kierownik literacki Teatru Animacji w Poznaniu,  Alicja Morawska-Rubczak – krytyk literacki i teatralny oraz Anna Rozmianiec – reżyser, instruktor Gminnego Ośrodka Kultury "Sokół" w Czerwonaku postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii proza:
Grand Prix dla
Daniela Zientala z Zespołu Szkół im. 7 Pułku Strzelców Konnych Wlkp. w Biedrusku za tekst "Kryształowy cesarz",

Wyróżnienia dla:
Beaty Szulc z Gimnazjum im. E. Hr. Raczyńskiego w Komornikach za tekst "Ivo",

Barbary Kaczmarek z Gimnazjum im. E. Hr. Raczyńskiego w Komornikach za tekst "Ostatnia droga",

Marcina Idzikowskiego z Gimnazjum im. E. Hr. Raczyńskiego w Komornikach za tekst "Wędrówki z... Breuglem",

Izabeli Romel z Gimnazjum w Koziegłowach za tekst "Bolesna tradycja",

Natalii Krygel z Gimnazjum w Koziegłowach za tekst "Zadośćuczynienie",

Patrycji Szalaty z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchym Lesie za tekst "Zapach deszczu".

W kategorii poezja

Grand Prix dla

Pauliny Wasilewskiej z Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Poznaniu, Liceum Ogólnokształcącego nr XXV w Poznaniu,

Lidii Karbowskiej z Gimnazjum w Koziegłowach.

W kategorii scenariusz jury postanowiło nie przyznawać nagród.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć tutaj

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć