Spektakle, filmy, wystawy

12 marca o godzinie 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury „Sokół” odbyło się „Spotkanie z najmłodszymi”, czyli prezentacja pracowni dziecięcych pracujących w naszym Ośrodku. Tego dnia Dziecięcy Teatr Pipel 2 zaprezentował premierowy spektakl pod tytułem „Karolina w krainie baśni”. Spektakl powstał na podstawie na podstawie bajki terapeutycznej o tym samym tytule, a opieką reżyserską zajęła się Anna Rozmianiec na stałe pracująca z Zespołem. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
W programie pokzaliśmy także zestaw filmów animowanych stworzonych w trakcie warsztatów dla dzieci, które odbyły się podczas ferii zimowych.
Pokaz uatrakcyjniła wystawa, na którą złożyła się twórczość dzieci z pracowni plastycznej Ośrodka.