Igraszki z Dropsem, spektakl dla dzieci

GOK Sokół zaprasza  9 stycznia o godzinie 17.00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na spektakl Igraszki z dropsem Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi.

Bajka Jana Brzechwy Pan Drops i jego trupa jest inspiracją do zabawy w teatr i pełną niespodziewanych zwrotów akcji opowieścią o obieżyświatach, powsinogach, trampach, włóczęgach, wagabundach, trubadurach, jednym słowem o Wędrownych Grajkach. Piękne lalki - marionetki sycylijskie, autorstwa Katarzyny Samosiej, zabytkowy kufer podróżny zamieniony w teatralną scenę, muzyka grana na żywo przez Małgorzatę Przędzak, to gwarancja wysmakowanej i udanej teatralnej podróży.
Zapraszamy w wędrowno – magiczny świat, gdzie wszystko jest możliwe.

Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia.
Bilety w cenie 15,00 złotych można zakupić w siedzibie GOK Sokół, w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na platformie bilety24.pl.